Tradiční podzimní výstavka žákovských prací

8. 12. 2011

Tradiční podzimní výstavka žákovských prací

a prodejní jarmark

V pátek 25. listopadu proběhla v naší škole již tradiční výstavka žákovských prací a prodejní jarmark místních i vzdálenějších prodejců.

Děti společně s učitelkami vkusně vyzdobily třídy i chodby školy. Kromě výkresů všech formátů jste zde mohli spatřit i řadu výrobků s halloweenskou tématikou ať už to byly z dýní vyřezávané lampy, ozdobná svítidla ze zavařovacích sklenic nebo strašidla z přírodních materiálů. U vchodu do školy vítala příchozí figurína zlatovlasého čarodějnického učně obklopeného kouzelným stromem dýňovníkem a lesními houbami. Podzimní atmosféru dokreslovaly obrázky podzimní přírody.

Ve třídách si rozložili své stánky trhovci. Mohli si zde zakoupit vánoční dárky - pěkné šperky, krásné prádlo, zajímavou keramiku, nádherné květiny, vánoční svíčky, zajímavé knihy i jiné drobnosti, které k Vánocům patří.

O perníky upečené maminkami z výboru Klubu rodičů a jejich dětmi byl velký zájem. Také po cukrovinkách z listového těsta byla sháňka. Tradiční bramborové placky se smažily ve výdejně a konzumovaly ve školní jídelně. Provoněly celou školu a mísily se s vůní vánočních svíček a živých květin.

I letos byl o výstavku velký zájem. Děkuji všem členům výboru Klubu rodičů za nezištnou pomoc a za  finanční příspěvek škole.