Recitační soutěž

16. 2. 2018

Recitační soutěž

Začátkem února jsme uspořádali školní kolo recitační soutěže našich žáků, kterému předcházela třídní kola v jednotlivých třídach. Paní učitelky vybraly nejlepší žáky ze své třídy, kteří postoupili do školního kola této soutěže. Porota složena z p. ředitelky a p. učitelek jednotlivých tříd hodnotila přirozenost dětského projevu, uměleckou hodnotu textu a celkovou úroveň a kulturu projevu žáků. Všichni soutěžící si odnesli pochvalu, sladkou odměnu a Ti nejlepší i pěkný diplom za umístění.
Nejlepšími recitátory se stali: 1. místo - A. Borunská 2.tř., 2.místo - A. Novák 1.tř. a M. Konečný - 2.tř., 3. místo - V. Kovalčíková 4.tř. a M. Borunský 5.tř.
Výhercům srdečně blahopřejeme. V okrskovém kole, které se bude konat v Opavě 23.2. 2018 budou naši školu reprezentovat A. Borunská, V. Kovalčíková a M. Borunský.

Mgr. A. Benšová