První září v naší škole

12. 9. 2014

První září v naší škole

Letos bylo pondělí 1. září chladné, ale přesto jsme zahajovali školní rok před školou. Tolik diváků slavnostního zahájení nepamatuji. Přes čtyřicet dospělých a třicet šest žáků školy sledovalo naše prvňáčky. Letos jich nastoupilo nejvíc za posledních devět let. S kým se budeme ve škole každodenně setkávat? S Prokůpkem Illíkem, Adámkem Kovalčíkem, Vaškem Kubánkem, Viktorkem Kurkou, Danečkem Matušovským, Pepíčkem Mošou, Matýskem Pikou, Šimonkem Starým, Tadeáškem Václa\víkem, Nikolkou Czernou, Agátkou Dostálkovou, Natálkou Přibylovou, Valinkou Kovalčíkovou, Michálkou Stanjurovou a Rozárkou Uvírovou.

Všechny přítomné jsem seznámila s hodnocením předcházejícího školního roku a s nejvýznamnějšími akcemi tohoto školního roku. Protože bylo opravdu chladno, vrátili jsme se do školní budovy. Prvňáčky čekalo v jejich třídě několik překvapení. Už při vstupu do třídy se jakoby rozsvítilo, protože místnost je vymalovaná zářivou žlutou a zelenou barvou. Nový barevný nábytek a nové koberce se také všem líbily. Dalším překvapením byl pěkný dárak od zástupců obecního úřadu. pan starosta Ilja Novotný společně s paní Hanou Stiborskou předali dětem závěsnou tašku na školní potřeby.

Dětem jsme popřáli hodně zdaru s mnoho školních úspěchů.