Podzimní řádění 2011

14. 11. 2011

Podzimní řádění 2011

Letos jsme naplánovali podzimní řádění na 4. listopadu. Po halloweenském představení ve škole a po ochutnávkách halloweenských dobrot následovala stezka odvahy.  U beachvolejbalového hříště stála velká papírová  brána, kterou musel každý účastník projít. Mohl si vybrat ze dvou tras, které byly označeny světýlky  asi 40 svíček. Méně náročná trasy byla kratší a bylo na ní jen pár strašidel. Druhá - náročnější - byla delší a na děti tam čekalo několik bubáků. Zájemci mohli jít sólově nebo ve dvojicích či trojicích. V závěru stezky se každý účastník podepsal pod starým stromem a tak potvrdil, že stezku odvahy zdárně zvládl. Některým dětem se stezka tak líbila, že ji absolvovali několikrát. Pět bubáků ( 5 našich bývalých žákyň) se strašením docela vyčerpalo a tak jim přišlo k chuti halloweenské občerstvení ve škole.

Po návratu do školy se některé děti dívaly na strašidelnou pohádku nebo sledovaly internet či strašidelný film. A pak se šlo do hajan. Na nafukovacích matracích spalo 25 dětí ve dvou třídách. Bubačky měly k přespání  samostatnou třídu. Někteří toho ale moc nenaspali.

Ráno u snídaně na všechny čekaly čerstvé croissanty a muffiny, čaj a sladkosti z pokladu. Kolem osmé hodiny ráno děti odcházely domů.

Děkuji panu Dvořákovi za nafouknutí matrací, paní učitelce Adrianě Benšové za zajištění stezky odvahy a paní Margitě Levákové za pomoc při občerstvení.