Maškarní karneval základní školy

7. 2. 2012

Čas karnevalů pomalu vrcholí. Užívají si jej nejen dospělí, ale i naše děti. Stejně jako každý rok i letos pro ně zorganizoval Klub rodičů při ZŠ ve spolupráci se ZŠ maškarní karneval v kulturním domě. Po roce děti navštívily Večerníčkovy pomocnice, víly z noční oblohy, Večernice a Nočnice, aby si naše žáčky i předškoláčky vyzkoušely, jak dobře znají hezké české pohádky  a především Večerníčkovy příběhy. Pohádkový kvíz děti zvládly na jedničku. To ale nebylo vše. Zúčastnily se mnoha soutěží v družstvech, ve dvojicích i jako jednotlivci. Soutěže se samozřejmě týkaly Večerníčků a pohádek, kdy například Včelda a Brumda sbírali pyl, nebo kočička s pejskem vařili dort aj. Za každou soutěž děti obdržely sladké odměny. Odnesly si domů také krásné ceny z tomboly a každá maska plyšáčka.

Klub rodičů ples zorganizoval jako vždy výborně a připravil pro hosty mnoho dobrot a sladkostí. Za jejich pomoc, na kterou se může škola vždy spolehout, jim velmi děkujeme, stejně jako DJ p. Drastíkovi, sponzorům manželům Rohovským, Baránkovým a řeznictví Latoň a Wieder.

Také nám se ples líbil a těšíme se, až Chlebičovský kulturní dům navštívíme zase za rok.

A jak to vše vypadalo a dopadlo si můžete prohlédnout na www.hlucinsko.tv.

Ahoj Večernice a Nočnice