Jaké akce chystáme v tomto školním roce?

15. 9. 2014

Jaké akce chystáme v tomto školním roce?

I v letošním roce v součinnosti se školním vzdělávacím programem Škola zábavou i prací připravujeme pro naše žáky řadu zábavných akcí. Každý měsíc se děti zúčastní představení buď v divadle nebo ve školní budově, navštíví koncert, výstavu nebo se zúčastní besedy. Třikrát za rok zajde každý žák naší školy se svou třídou do místní knihovny, kde pro nás paní knihovnice připraví knihovnické lekce. V březnu plánujeme slavnostní pasování prvňáčků na čtenáře.

Řadu sportovních a dopravních klání připraví pro děti vychovatelky školní družiny. Děti mohou prokázat své schopnosti i ve výtvarných a rukodělných soutěžích.

Připravujeme také akce pro veřejnost. Koncem listopadu to bude tradiční výstavka výtvarných prací a prodejní jarmark. První adventní sobotu zazpíváme u vánočního stromu. Začátkem prosince se sejdeme v kulturním domě na Předvánočním setkání - na akademii. Před Velikonocemi přivítáme místní veřejnost ve škole na tradičním Pestrobarevném úterý.

Program máme pestrý a věřím, že se bude dětem líbit.