Jak dopadlo chování a prospěch žáků ve 2. pololetí 2011/12

2. 7. 2012

Jak dopadlo chování a prospěch žáků ve 2.pololetí 2011/12?

V pátek 29. června sluníčko svítilo už od rána, proto jsme se sešli venku před školou. Žáci se dověděli, že jich z celkového počtu 38, 33 prospělo s vyznamenáním. 22 dětí se mohlo pochlubit samými jedničkami. Byli to  všichni prvňáčci a čtvrťáci, zbytek tvořili žáci druhé, třetí a páté třídy.

Za aktivitu a píli ve vyučování si odneslo pochvalu třídní učitelky 14 dětí. Tři žákjyně 5. třídy - Tereza Gibesová, Veronika Stanjurová a Adéla Stará - byly oceněny pochvalou ředitelky školy za aktivitu a reprezentaci školy. Dostaly knižní poukázky, za které si mohou vybrat knihu podle své libosti.

Tento školní rok byl náročný nejen  pro žáky, ale také pro paní učitelky. Probíhal druhý rok projektu Přiblížení se přírodě, který znamenal mnoho hodin navíc při tvoření DUM. Pro žáky 5. třídy to byl i rok soutěží - Funny English, Dopravní soutěž, Matematická olympiáda, Baltík. Navíc byli žáci testováni společností KALIBRO a zúčastnili se i Plošného testování. Téměř všechno dopadlo velmi dobře.

Závěrem popřál pan starosta všem žákům krásné prázdniny. Já jsem se k jeho přání připojila.