Barevný týden 2012 - druhá část

13. 4. 2012

Barevný týden 2012 - druhá část

V pondělí se naše škola oblékla do barev trikolóry - červené- modré - bílé. Naši třeťáci zahájili svoji ukázkovou hodinu písničkou Okolo Hradce, ve které se všechny tři barvy objevují. Také v pohádce O 12 měsíčkách můžeme uvedené barvy spatřit. Děti hrály s velkou chutí jak tuto klasickou pohádku, tak i veselé moderní zpracování příběhu Vašek cestovatel. V pásmu Jaro se střídaly básničky o květinách s hrou na flétny. V anglické části žáci dokázali, že za krátkou dobu výuky angličtiny se naučili mnoho rozhovorů, poznají všechny barvy, mnohá zvířata ze ZOO i z farmy. Na závěr předvedli i pohybové ztvárnění jednotlivých zvířat. Tělovýchovné vystoupení bylo třešinkou na dortu. Děvčata jako pestré roztleskávačky doplňovaly mladé basketbalisty, kteří předváděli svoje umění.

Z Barevného  týdne máme řadu fotografií na nástěnce ve škole.

Z Pestrobarevného úterý je zhotoven videozáznam.