" SVĚTOVÝ DEN ZVÍŘAT "

15. 10. 2018

SVĚTOVÝ DEN ZVÍŘAT

I v letošním školním roce jsme si 4.října připomněli na naší škole svátek zvířátek. Již tradičně žáci 4.a 5. třídy přinesli své domácí mazlíčky na ukázku ostatním spolužákům a zároveň jsme se dozvěděli o každém zvířátku zajímavé informace a jak o ně děti pečují. Předvedla se nám v plné kráse různá zvířátka - pejsci ( od Dominika a Pepíka), kočky (od Lindy a Tadeáše), králíci ( od Rozálky, Andrey a Prokopa), andulka (od Štěpána) a kanárek ( od Tobiase), morče ( od Toničky), křeček - akrobat (od Agátky K.) a také želva vodní (od Patrika) a dokonce i šneci (od Míši).
Všem dětem i dospělým se tato akce moc líbila a zároveň jsme si všichni uvědomili, že pokud zvířátko chceme mít, musíme o něj pravidelně a s láskou pečovat.

uč. Mgr. A. Benšová